Produktet tona

Lajmet e Kompanisë

lajme-1

SRI në GIRIE EXPO në Kinën e Jugut dhe shfaqjen tonë të drejtpërdrejtë

SRI ka ekspozuar kohët e fundit në Ekspozitën e 6-të Ndërkombëtare të Robotëve dhe Pajisjeve Inteligjente në Guangdong dhe në ekspozitën e dytë të Automatizimit dhe Robotikës Industriale në Kinën e Jugut në Dongguan, Kinë.Eksperti i kontrollit të forcës De...

lajme-4

Doza 1000 Gy e rrezatimit bërthamor.Sensori i forcës me gjashtë boshte SRI kaloi testin e rrezatimit bërthamor.

Rrezatimi bërthamor do të shkaktojë dëm të madh në trupin e njeriut.Në një dozë të përthithur prej 0.1 Gy, do të bëjë që trupi i njeriut të ketë ndryshime patologjike, madje të shkaktojë kancer dhe vdekje.Sa më e gjatë të jetë koha e ekspozimit, aq më e madhe është doza e rrezatimit dhe aq më i madh është dëmi.Ma...

 • Lajmet e fundit

 • rreth-img

pse na zgjodhet ne

Sunrise Instruments (SRI) është një kompani teknologjike e specializuar në zhvillimin e sensorëve të forcës / çift rrotullues me gjashtë aks, qelizat e ngarkesës për testimin e përplasjeve automatike dhe bluarjen e kontrolluar nga forca robotike.

Ne ofrojmë zgjidhje të matjes së forcës dhe kontrollit të forcës për të fuqizuar robotët dhe makinat me aftësinë për të ndjerë dhe vepruar me saktësi.

Ne angazhohemi për përsosmëri në inxhinierinë dhe produktet tona për ta bërë kontrollin e forcës së robotit më të lehtë dhe udhëtimin e njerëzve më të sigurt.

Ne besojmë se makinat + sensorët do të zhbllokojnë krijimtarinë e pafund njerëzore dhe është faza tjetër e evolucionit industrial.

 • 30+

  Vite përvojë
 • 500+

  Modelet e produkteve
 • 2000+

  Aplikacionet
 • 27

  Patentat

Lini Mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni.